O firmie

 

Ecoplastol Sp. z o.o. powstała w 2008 roku. Jest to firma rodzinna z 100% polskim kapitałem, zatrudniająca wykwalifikowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma zwraca szczególną uwagę na jakość produkowanych wyrobów i dlatego od początku swojej działalności posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001.

Spółka Ecoplastol rozpoczęła swoją działalność jako firma wykonująca usługę produkcji wyrobów z Polietylenu służących do budowy i remontów zewnętrznych sieci gazowych, wodnych i ściekowych dla wiodącego, polskiego producenta w tej branży.

Po latach współpracy i rozwoju Spółka rozpoczęła produkcję własnego produktu, jakim jest innowacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła, element systemu wentylacji mechanicznej – GeoHeat. Jego unikalny charakter został objęty ochroną Urzędu Patentowego i posiada zastrzeżony znak handlowy.

Ciągłe doskonalenie i rozwój pozwoliły na przeniesienie siedziby oraz hali produkcyjnych do nowego miejsca, dającego zdecydowanie większe możliwości rozwoju.

Obecnie Spółka rozpoczęła produkcję swojego systemu kształtek elektrooporowych i doczołowych oraz adaptorów z Polietylenu – GeoFittings. Wyroby te są produkowane z surowców i materiałów najwyższej jakości oraz posiadają wszelkie niezbędne badania, atesty i certyfikaty pozwalające na ich sprzedaż w Polsce, krajach Unii Europejskiej oraz Ukrainie.

 

Wyroby systemu GeoFittings to kształtki nowej generacji, ulepszone technologie, 100 – procentowa kontrola jakości oraz pełna identyfikowalność dają gwarancję najlepszego zakupu.

Podczas produkcji zwracamy również szczególną uwagę na środowisko, nasze wyroby są produkowane z zachowaniem zasad ochrony środowiska, przestrzegamy polityki minimalizującej odpady i emisję do powietrza, a do pakowania wyrobów używamy opakowań pochodzących z recyklingu.

Spółka Ecoplastol jest otwarta na nowe wyzwania i gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie doboru wyrobu, wsparcia technicznego oraz projektowania instalacji GWC.

Współpracujemy również z doświadczonymi wykonawcami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do montażu naszych wyrobów.


ECOPLASTOL Sp. z o.o
ul. Szkolna 48a
42-512 Malinowice
Polska

tel.: 577 965 007

©Ecoplastol 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realziacja strony www Dąbrowa Górnicza